Кредит під заставу авто, до 97 % від вартості, 1% в місяць, за 29 хвилин
Що Ви отримаєте за 29 хвилин :
за 15 хвилин перевіримо і схвалимо заявку
за 5 хвилин підберемо зручний графік погашення
за 10 хвилин підпишемо договори
4 роки досвід роботи
70% лояльних клієнтів
63 приватних інвестора
90% угод за 1 годину
99% схвалених заявок
0 % прихованих платежів
Через годину ви отримаєте
до 500 000 грн
зрозумілі та легальні нотаріальні договори
платіж який Вам по силам
Порядок роботи
Крок №1
Подати заявку
Крок №2
Отримати детальну консультацію
Крок №3
Підібрати відповідні умови і укласти договір
Крок №4
Виїхати на авто з грошима
З нами вигідно тому, що Ви отримаєте
Позитивне рішення

по позиці навіть якщо у вас не ідеальна кредитна історія тому, що ми створили авторську оцінку ризиків, яка дозволяє ставитися з розумінням до прострочених платежів в минулому.

Лояльні умови

при другому зверненні до нас тому, що 70% наших клієнтів звертаються більше 3 разів.

0% прихованих комісій

тому, що нам дешевше працювати з постійними клієнтами ніж шукати нових.

Кращу ціну

тому, що позики забезпечені заставою і це дозволяє відповідальним клієнтам не платити за дефолтні угоди.

Період погашення боргу: від 62 днів до 24 місяців.
Приклад розрахунку загальної вартості позики, включаючи діючими мінімальними комісіями: сума позики +(щомісячний відсоток * термін) + діючі комісії = загальна вартість позики; 10000 + (2% * 12 міс) + 1% = 12500.
Максимальна річна процентна ставка становить 36%, що включає позичковий відсоток 3%, а також всі інші комісії та витрати за рік у розмірі 1%.
Додаткові комісійні збори складаються з витрат на нотаріальне оформлення та супутніх витрат на обов'язкові Державні платежі, які становлять від 1,0% від тіла кредиту.
Гроші під заставу авто - це Normalno.in.ua

Микола Долгий,
засновник Normalno.in.ua

МИ СТВОРИЛИ NORMALNO.IN.UA, ЩОБ ВІДКРИТИ ДОСТУП УКРАЇНЦЯМ ДО ПРОСТОГО І ЗРОЗУМІЛОГО ФІНАНСОВОГО ПРОДУКТУ.

Допомагати нашим клієнтам, а не лякати незрозумілими термінами. Зробити сервіс грошових позик зручним і комфортним. Ми не новачки на ринку і знаємо його особливості. Наприклад, про те, що багато людей не довіряють компаніям, що надають позики під заставу авто.

Спілкуючись з нашими клієнтами, ми бачимо причини такого сприйняття. Мало інформації. Немає розуміння, як працює фінансовий інструмент грошових позик під заставу. Дізнавшись про те, як саме працює ця перевірена в усьому світі система, і скориставшись грошовою позикою під заставу авто одного разу, люди, як правило, повертаються знову

Тому що бачать на власному досвіді переваги кредитування під заставу перед банківськими позиками. А також відчувають уважне і дружнє ставлення наших фахівців.

Задати питання керівнику
Відгуки наших клієнтів

У компанію звертаюся вже втретє. Тому що все чітко і гранично зрозуміло. Перед тим як підписати перший раз, уважно прочитав договір - все чітко і прозоро. На ділі так і є! Другий і третій раз, за умовами-все теж гранично ясно і прозоро. Причини за якими хочу порадити компанію Нормально-це те що тут можна отримати більше грошей під заставу свого авто.

Сергій Марченко

Відмінна компанія, рекомендую всім у кого виникло фінансове питання. Все дуже прозоро, компанія дуже лояльна до своїх клієнтів. У період коли почалася пандемія корона вірусу співробітники і керівництво пішли на зустріч за що я їм вдячний! Хочеться подякувати керівництву і співробітникам компанії і побажати процвітання.

Віталій Цвіркун

Нормально.

Ігор Чеченєв

Відсоток досить високий, але все досить прозоро, оформлення швидке і оперативне. Компанія гнучко підходить до клієнтів і йде на поступки, де може.

Віктор Наметкин

Звернулася в складній ситуації, коли гроші потрібні на вчора. 1 година на узгодження, ще 1 на оформлення документів. Менеджер дуже ввічливий і професійний, підібрав оптимальне рішення.

Юлія Чепик

Кредит вже закрила, тому вирішила залишити відгук про компанію Normalno. Брала кредит у відділенні на Вербицького. Оформили все дуже швидко, за хвилин 40-45 оформили всі необхідні документи, і видали необхідну суму! Дуже порадували мене в цьому плані. Враховуючи що я користуюся такою послугою досить часто, ця компанія мене вразила більше всіх. Швидкість оформлення і видачі грошей - на висоті.

Федотова Лера

Питання та відповіді
Залізобетонні гарантії вашої безпеки:

Як підписати безпечні договори без прихованих %?

У наших угодах гарантом безпеки для клієнта виступає нотаріус, тому що він стежить за легітимністю угоди. Розрахунок з клієнтом відбувається у нотаріуса. Стаття 5 Закону України Про нотаріат.
Стаття 5. Обов'язки нотаріуса
Нотаріус зобов'язаний: здійснювати свої професійні обов'язки відповідно до цього закону і складеної присяги, дотримуватися правил професійної етики;
{Абзац другий статті 5 із змінами, внесеними згідно із Законом № 5208-VI від 06.09.2012} сприяти громадянам, підприємствам, установам та організаціям у здійсненні їх прав та захисту законних інтересів, роз'яснювати права та обов'язки, попереджати про наслідки вчинюваних нотаріальних дій для того, щоб юридична необізнаність не могла бути використана ним на шкоду; < br>зберігати в таємниці відомості, отримані ним у зв'язку з вчиненням нотаріальних дій;
відмовити у вчиненні нотаріальної дії у разі його невідповідності законодавству України або міжнародним договорам;

Як забезпечити безпеку свого автомобіля?

Як не платити за дострокове закриття позики?

Залиште Ваш номер прямо
зараз і отримаєте 30 л палива
на оформлення до 15.06.21
4 роки досвід роботи
70% лояльних клієнтів
63 приватних інвестора
90% угод за 1 годину
99% схвалених заявок
0 % прихованих платежів
Ми постійно розвиваємо свою компанію і займаємо перші місця!
+
Зателефонувати
Замовити дзвінок