paralax
paralax

FAQ

Відповіді на найчастіші питання

Боюся що мене обдурять - це нормально! Залізобетонні гарантії вашої безпеки:

Можуть обдурити?

- У наших угодах гарантом безпеки для клієнта виступає НОТАРІУС, тому що він стежить за легітимністю угоди. Розрахунок з клієнтом відбувається у нотаріуса. Стаття 5 закону України про нотаріат.

Стаття 5. Обов’язки нотаріуса

Нотаріус зобов’язаний:

здійснювати свої професійні обов’язки відповідно до цього Закону і принесеної присяги, дотримуватися правил професійної етики;

{Абзац другий статті 5 із змінами, внесеними згідно із Законом № 5208-VI від 06.09.2012}

сприяти громадянам, підприємствам, установам і організаціям у здійсненні їх прав та захисті законних інтересів, роз’яснювати права і обов’язки, попереджати про наслідки вчинюваних нотаріальних дій для того, щоб юридична необізнаність не могла бути використана їм на шкоду;

зберігати в таємниці відомості, одержані ним у зв’язку з вчиненням нотаріальних дій;

відмовити у вчиненні нотаріальної дії в разі її невідповідності законодавству України або міжнародним договорам;

Можуть забрати машину?

- п.2.3 Договору Застави, говорить про те, що стягнення за рахунок заставного майна можливо тільки при невиконанні термінів по поверненню позики, згідно з термінами прописаних в договорі позики.

2.3 Заставодержатель набуває право звернення стягнення заборгованності за рахунок Предмету застави у випадку якщо зобов'язання по поверненню коштів, забезпечене цією заставою, не буде виконане у встановлені Договором позики строки.

Чи можливе дострокове закриття договору?

- Так. Дострокове закриття можливо і про це зазначено в п. 8. Однак про такі наміри позичальник зобов'язаний попередити інвестора за 10 календарних днів до дати платежу.

8. Позичальник має право повернути, а Позикодавець забов'язаний прийняти позичену суму грошей до закінчення термину, вказаному в п. 1 цього Договору (достроково). В разі дострокового повернення позиченої суми або її частини, Позичальник повідомляє про це Позикодавця за 10 календарних днів до такого повернення.

Часті питання і відповіді на них

Чи можливе дострокове погашення позики?

Так, Ви можете достроково погасити позику, згідно умов договору.

Від чого залежать умови, на яких буде надано позику?

Сума на яку Ви можете розраховувати, залежить від вартості автомобіля та того, чи залишиться він у Вас в користуванні або буде зберігатись на нашій стоянці. Відсоткова ставка та строк кредитування, розраховується в залежності від обраної програми кредитування.

Який мінімальній/максимальний строк кредитування?

Строк кредитування від 2 до 12 місяців, в залежності від обраної програми кредитування. Але усі договори передбачають можливість як дострокового погашення, так і пролонгації (продовження строку дії кредиту).

Чи можу я отримати кредит, якщо в минулому були проблеми з кредитною історією?

Так. Ми розуміємо, що в житті трапляються різні ситуації і розглядаємо можливість надання кредитів людям із проблемною кредитною історією.

Чи можу я отримати кредит, під заставу авто, вік якого - більше 10 років?

Так. Згідно кредитних програм, ми надаємо позику під заставу авто, яке було випущено не раніше 2000 року.

Чи можна отримати кредит під заставу автомобіля не на українській реєстрації?

Ні, у нас відсутні програми кредитування під заставу автомобілів зареєстрованих за кордоном.

Під заставу яких транспортних засобів можливо отримати позику?

Ми розглядаємо можливість застави різноманітної техніки, в тому числі: вантажівок, спеціальної техніки, мотоциклів, водного транспорту.
Зателефонувати
Замовити дзвінок