Відповіді на найчастіші питання
- У наших угодах гарантом безпеки для клієнта виступає НОТАРІУС, тому що він стежить за легітимністю угоди. Розрахунок з клієнтом відбувається у нотаріуса. Стаття 5 закону України про нотаріат.
Стаття 5. Обов’язки нотаріуса
Нотаріус зобов’язаний:
здійснювати свої професійні обов’язки відповідно до цього Закону і принесеної присяги, дотримуватися правил професійної етики;
{Абзац другий статті 5 із змінами, внесеними згідно із Законом № 5208-VI від 06.09.2012}
сприяти громадянам, підприємствам, установам і організаціям у здійсненні їх прав та захисті законних інтересів, роз’яснювати права і обов’язки, попереджати про наслідки вчинюваних нотаріальних дій для того, щоб юридична необізнаність не могла бути використана їм на шкоду;
зберігати в таємниці відомості, одержані ним у зв’язку з вчиненням нотаріальних дій;
відмовити у вчиненні нотаріальної дії в разі її невідповідності законодавству України або міжнародним договорам;
- п.2.3 Договору Застави, говорить про те, що стягнення за рахунок заставного майна можливо тільки при невиконанні термінів по поверненню позики, згідно з термінами прописаних в договорі позики.
2.3 Заставодержатель набуває право звернення стягнення заборгованності за рахунок Предмету застави у випадку якщо зобов'язання по поверненню коштів, забезпечене цією заставою, не буде виконане у встановлені Договором позики строки.
- Так. Дострокове закриття можливо і про це зазначено в п. 8. Однак про такі наміри позичальник зобов'язаний попередити інвестора за 10 календарних днів до дати платежу.
8. Позичальник має право повернути, а Позикодавець забов'язаний прийняти позичену суму грошей до закінчення термину, вказаному в п. 1 цього Договору (достроково). В разі дострокового повернення позиченої суми або її частини, Позичальник повідомляє про це Позикодавця за 10 календарних днів до такого повернення.