paralax
paralax

Купити авто в лізинг за 1 день з мінімальним авансом 79500 грн - це NORMALNO

Що Ви отримаєте за 1 годину:

  • * за 15 хвилин перевіримо і схвалимо заявку
  • * за 5 хвилин підберемо зручний графік погашення
  • * за 40 хвилин підпишемо договори і ви поїдете на машині

Авто в наявності

Каталог оновлюється кожні два дні. Вибирайте машину на нашому сайті або будь-якому-іншому, подавайте заявку і користуйтеся автомобілем вже завтра.

Car
Hyundai Elantra 2012 року

Купити за

11 168 грн/міс

Ціна:

8 300 $
Car
Nissan X-Trail 2010 року

Купити за

13 395 грн/міс

Ціна:

10 000 $
Car
Renault Kangoo

Купити за

13 649 грн/міс

Ціна:

8 200 $
Car
Renault Megane 2010 року

Купити за

8 037 грн/міс

Ціна:

5 900 $

Ми постійно розвиваємо свою компанію та займаємо Перші місця!

Ми не банківська організація і за рахунок спрощеної системи контролю МИ СТВОРИЛИ:

Залиште Ваш номер прямо
зараз і отримаєте знижку 1000 грн
на оформлення до 27.05.21
4 роки досвід роботи
70% лояльних клієнтів
63 приватних інвестора
90% угод за 1 годину
99% схвалених заявок
0% прихованих платежів

Так як покупка автомобіля пов'язана з досить відчутними витратами, не завжди є можливість виділити на покупку всю суму. Кредит на покупку авто від Normalno - це відмінна можливість отримати позику на покупку автомобіля в найкоротший термін. Причин звернутися за позикою може бути багато. Після придбання машини майбутнього власника чекають додаткові витрати, пов'язані з обслуговуванням машини, з її доукомплектуванням, оформленням документів, страхуванням і ще багатьма моментами. Через це постає питання, відкласти рішення про покупку і втрачати в комфорті, або отримати позику на покупку авто в Києві і почати використовувати придбання. За рахунок цілком адекватних умов кредитування процедура позики не відіб'ється на фінансовому становищі. Часто машина-це необхідність і її відсутність позначиться гірше з фінансів, ніж звернення по темі кредит на авто з пробігом.

Кому вигідний кредит

Найбільш вигідно брати кредит на покупку автомобіля буде тим, у кого вже є велика частина відсутньої суми. Адже поки збирається решта грошей вони автоматично знецінюються, коли весь цей час вони вже могли б бути задіяні. Послуга автокредит дає можливість отримати те, що потрібно вже зараз. Кредит буде безумовно вигідний тим, чия прибутковість залежить від автомобіля, бо простий в такому випадку обійдеться куди дорожче, ніж переплата за кредит. Сюди ж можна віднести випадки, коли працюючи в таксі хочеться підвищити клас автомобіля, а відсутньої суми не вистачає. У подібних випадках куди вигідніше оновити автомобіль і брати замовлення на більш високому класі, за рахунок чого швидше окупляться витрати на кредит.

Особливості кредитування в Normalno

Нам відомо, що часом не завжди є можливість працювати офіційно працевлаштованим. При цьому ці люди часом працюють не менше , а часто навпаки-більше. З урахуванням того, що це іноді створює труднощі там, де їх немає - ми не вимагаємо офіційного працевлаштування. Наші клієнти завжди залишаються задоволені лояльністю і надійністю. Процедура не займає багато часу, так як бюрократія зведена до мінімуму, ми зробили все спрощеним для Вашої ж зручності. Крім того, що це кредит на автомобіль без довідок про дохід, ми не вимагаємо поручителів за ваш кредит. Не упереджені до кредитної історії, готові розглянути навіть проблемні випадки.

Чому автокредит normalno вигідний

Є ряд переваг, які виділяють Normalno кредит на авто в Києві:

У випадку зі зверненням до нас, ми беремо на себе всі нюанси стосуються процесу оформлення. Ми цінуємо Ваш час, тому віднімаємо його максимально мало, наскільки можливо при видачі грошей. Тому залишається тільки вибрати бажану марку автомобіля і зв'язатися з нами для призначення дати придбання. У призначений день ви зможете виїхати вже на власному автомобілі. Саме це перетворює кредит в інвестицію, в інвестицію економії часу і комфорту. Часто можна зустріти невдоволення, коли позичальникові вдається погасити кредит передчасно. Це передбачає ряд санкцій, які доходять до підвищення відсотків і додаткових розтрат. Ми не накладаємо на Вас обмеження подібного характеру, у нас можна погасити кредит достроково і тільки виграти від цього.

Укладення

Телефонуйте або залиште заявку, після чого отримаєте кредит на автомобіль. У нас завжди є час для вас. Компетентний фахівець проконсультує з приводу всіх умов і відсотків. Отримати кредит на чесних умовах-це нормально кредит.

Зателефонувати
Замовити дзвінок