paralax
paralax

NORMALNO займ - краще ніж автоломбард.
Отримайте до 500 000 грн за 1 годину і продовжуйте їздити на своєму авто.

Розрахуйте розмір своєї грошової позики та щомісячний платіж

 • Без справки про доходи та поручителів
 • Без перевірки кредитної історії
 • Без переоформлення права власності
 • З правом володіння
 • Без постановки на стоянку
 • Без прихованих платежів
від $1500
до $50000
від 2х місяців
до 24 міс

Погашення тіла

Щомісячний платіж:

від 150 $

Робимо гроші зрозумілими та доступними

 • У NORMALNO.in.ua

  Ми із розумінням ставимося до неідеальної кредитної історії, не вимагаємо довідки про доходи.

 • Чому?

  Бо впевнені — банківський формалізм зайвий, коли знаєш, як працюють гроші.

 • Ми знаємо. Та готові допомогти.

  Ми знаємо. Та готові допомогти. Щоб ваше авто, коли треба, працювало на вас на повну. Як треба.

Що треба, щоб отримати грошовий кредит під заставу авто?

Документи для отримання позики

 • Техпаспорт
 • Ідентифікаційний код
 • Паспорт

Ви також можете взяти позику під заставу:

 • Вантажних авто
 • Спецтехніки
 • Мототехніки
 • Водного транспорту
 • Мікроавтобусів та автобусів
 • Сільгосптехніки

Розрахунок типової позики з усіма застосованимі комісіями

Період погашення боргу: від 62 днів до 24 місяців.

Приклад розрахунку загальної вартості позики, включно із діючим мінімальними комісіями: сума позики + (щомісячний відсоток * термін) + діючі комісії = загальна вартість позики; 10000 + (2% * 12 міс) + 1% = 12500.

Максимальна річна відсоткова ставка становить 36%, що включає позичковий відсоток 3%, а також всі інші комісії і витрати за рік у розмірі 1%.

Додаткові комісійні збори складаються з витрат на нотаріальне оформлення та супутніх витрат на обов'язкові державні платежі, які складають від 1,0% від тіла кредиту.

Ми не банківська фінансова компанія і за рахунок спрощеної системи контролю МИ СТВОРИЛИ:

Компанія Normalno надає можливість оформити кредит під заставу авто в Києві. Normalno - це автомобільний ломбард в Києві, де можна швидко грошову позику в максимально швидкий термін. Щоб це зробити досить залишити заявку на сайті або відвідати наш офіс. З собою потрібно:

Хто виробляє оцінку

При перевірці гроші під заставу машини враховуються багато критеріїв, такі як: комплектація, тривалість експлуатації, престижність моделі, стан кузова, ходової і т.д. бажано навіть мати чисту зовні і зсередини машину, адже навіть такі дрібниці можуть вплинути на оціночну вартість. Оцінюється транспортний засіб компетентними експертами, які також перевірять що автомобіль:

Після цього експерт зможе озвучити об'єктивну вартість, яка може бути запропонована В кредит під заставу авто в Києві. У разі коли сума влаштовує обидві сторони-починається складання договору і фіксована сума перераховується на рахунок або видається готівкою.

Можна виділити з цього наступні етапи:

У кого залишається транспортний засіб

Після укладення договору та отримання кредитних коштів, транспортний засіб залишається у його власника. При цьому немає ніяких обмежень по пересуванню машини, тобто можна продовжувати ним користуватися, як і раніше, при цьому отримавши за нього позику. Саме це робить послугу зручною і практичною, так як автоломбард в Києві - не має альтернатив по швидкості отримання коштів без втрати звичної зони комфорту. Іноді це найбільш зручний варіант серед інших інших, адже навіть при рішенні продати автомобіль потрібно або занадто сильно поступатися за терміновість, тоді машину швидше за все купить перекуп, або чекати від декількох днів, аж навіть до декількох місяців. Не завжди є можливість чекати стільки часу або знецінювати свій транспортний засіб, тим більше що часто автомобіль - це необхідність, без якої складно уявити своє життя.

Чим зручний автоломбард в Києві

Головна мета автоломбарду-це можливість отримання необхідної, часом вище середнього, суми грошей в найкоротший термін. Тут немає тривалого очікування схвалення, заповнення безлічі різних паперів, відвідувань офісу. Оформляється кредит під заставу авто в Києві в той же день, що дуже зручно в разі, коли гроші потрібні терміново. За рахунок того, що рішення можна отримати в онлайн режимі, це робить позика під заставу авто вельми зручною інвестицією. Не завжди є можливість зайняти гроші у родичів або друзів, з різного роду причин. Тому в багатьох випадках простіше звернутися в компанію-Normalno. У разі своєчасного погашення суми кредиту, відсоток переплати за послугу будемо незначним.

Чому саме Normalno?

Нерідкі випадки, коли позичальників в момент угоди підстерігає прихований відсоток та інші нюанси, про які замовчують. Наша репутація показує, що кредитування може бути чесним. У Normalno дотримується повна конфіденційність кожного клієнта. Ми не розголошуємо інформацію про своїх клієнтів третім особам, за рахунок чого будуються тривалі і вигідні для обох сторін ділові відносини. В офісі в Києві можна отримати детальну консультацію з усіх питань. Також задати своє питання можна і в телефонному режимі.