paralax
paralax

Автолізинг в Києві: умови, ціни на авто

На території України кількість автовласників стрімко зростає з кожним роком. Через це ринок б/в авто розширюється, з'являється все більше пропозицій, що ускладнює пошук дійсно гідного екземпляра. Також цьому заважає велика кількість перекупів, які раніше за інших встигають забрати собі найвигідніші пропозиції. Не сприяє купівлі транспорту і той факт, що ціни на нього регулярно зростають. Через це людині все важче заплатити за вподобаний авто всю вартість відразу. Більшість майбутніх водіїв звертаються в банки для отримання автокредиту, але в майбутньому стикаються з великими відсотками і переплатами. Щоб уникнути подібних проблем, рекомендується звернутися до відповідної організації, що дозволяє придбати автомобіль в лізинг. Чим хороша ця процедура, які у неї умови і переваги?

Що таке лізинг авто?

Деякі люди, які придивляються до покупки автомобіля, навіть не знають, що існує Лізинг. Вони впевнені, що є лише два варіанти придбання: виплата всієї суми відразу і автокредит. Але за останні роки великої популярності набуває Лізинг. Так в чому ж вона полягає?

Лізинг-це процедура довгострокової оренди транспортного засобу у організації з подальшими виплатами аж до погашення повної вартості. На завершення оренди транспортний засіб переходить у власність клієнта.

Після того, як людина візьме в лізинг автомобіль, то з першого ж дня він зможе користуватися ним. За умовами договору він буде зобов'язаний вносити своєчасні виплати відповідно до встановленого графіка, також додаючи до цього невеликі відсотки. Під час платежів транспортний засіб буде перебувати у власності у організації, що надає подібні послуги.

Як тільки клієнт вносить останню виплату, то компанія закриває договір і передає авто у власність. З того моменту людина має право розпоряджатися ним на свій розсуд, оскільки стає повноцінним власником.

Це основні принципи роботи лізингу, але потрібно розуміти, що кожна організація, що надає подібну послугу, може висувати індивідуальні умови. Як правило, ознайомитися з ними можна на сайті або зв'язавшись з фахівцем за номером телефону.

Особливості лізингу авто для фізичних осіб

Взяти автомобіль в лізинг може як юридична, так і фізична особа. Перед покупкою людині слід врахувати такі особливості:

Завдяки даним особливостям покупка транспорту в лізинг є дуже вигідною. Це дозволяє людині відразу придбати авто, навіть якщо у нього на руках немає необхідної суми. Після покупки клієнту важливо своєчасно вносити платежі відповідно до встановленого графіка. Якщо в певний момент у людини виникнуть труднощі, і він не зможе відправити виплату, то необхідно відразу ж зв'язатися з представником компанії і ввести його в курс справи. У більшості випадків він піде назустріч і підкаже різні варіанти вирішення проблеми. Головне, не ховатися і не ухилятися від дзвінків організації, які обов'язково почнуться після того, як виплата не надійде в строк.

Процедура купівлі автомобіля в лізинг в компанії Нормально

Щоб купити авто в лізинг на вигідних умовах, слід звернутися в компанію Нормально. З її допомогою людина в цей же день зможе сісти за кермо автомобіля і отримувати задоволення від водіння. Угода в порядку здійснюється за наступними кроками:

Процедура покупки авто в лізинг набагато простіше і швидше, ніж оформлення автокредиту.

Перелік документів

При зверненні в банк з метою отримання автокредиту потенційному клієнту потрібно зібрати значний список документів, в тому числі і довідку про доходи з офіційного місця роботи. Отримання цього документа може супроводжуватися труднощами і займати кілька днів. А якщо людина працює не офіційно, то швидше за все цей папір отримати і зовсім неможливо. Більш того, після подачі заявки банк перевіряє кредитну історію майбутнього водія. На це зазвичай йде кілька днів, і якщо вона виявиться поганою, про отримання коштів на авто можна буде забути. Через цих факторів процедура схвалення автокредиту здатна розтягнутися на тиждень, а за підсумком і зовсім може обернутися відмовою.

З лізингом ситуація йде інакше. Для укладення угоди людині досить пред'явити паспорт та ІПН. Організації, що надають подібні послуги, не перевіряють кредитну історію, їх не хвилюють доходи майбутнього клієнта. Завдяки цьому оформити угоду здатний будь-який повнолітній громадянин України.

Після того, як позичальник передасть всі необхідні документи, працівники компанії тут же приступлять до складання договору. І в міру готовності паперів клієнт зможе ознайомитися з умовами і підписати їх.

Які авто можна взяти в лізинг у компанії Нормально?

У компанії Нормально одні з найбільш лояльних умов на території України, завдяки чому людина може взяти в лізинг практично будь-який транспортний засіб. Організація допомагає купити як новий, так і б/у автомобіль. Перед придбанням співробітники самостійно перевірять його на наявність застав, ДТП і переконаються в чистоті документів. Це виключає ймовірність того, що після підписання договору купівлі-продажу людина отримає на руки ключі від транспорту, який в майбутньому принесе будь-які проблеми.

Ціни на авто

На сучасному авторинку ціни ростуть безперервно, і компанія Нормально намагається враховувати цей фактор. Звертаючись з метою покупки в лізинг, клієнт може вибрати будь-який транспортний засіб вартістю від 2 до 35 тисяч доларів. Такий значний діапазон гарантує, що людина точно зможе відшукати відповідний транспорт на основі своїх уподобань.

також працівники Нормально можуть самостійно підібрати автомобіль. Для цього людині достатньо викласти свої побажання, на які вони будуть спиратися при виборі. Фахівці володіють великим досвідом і відмінно орієнтуються на ринку авто. Тому якщо майбутній водій не може самостійно визначитися з вибором, вони здатні підказати відповідні варіанти аж до конкретної моделі.

Під час вибору автомобіля працівники нормально будуть звертати увагу не тільки на технічний стан, але і на його вартість. Наприклад, якщо клієнта повністю влаштує певне авто, але продавець буде вимагати за нього занадто високу ціну, Що відрізняється від ринкової, фахівці обов'язково повідомлять про це і спробують знизити її.

Звертаючись в компанію Нормально, людина не тільки купить хороший транспортний засіб в лізинг на вигідних умовах, але і зробить це за оптимальною ціною.

Висновки

Якщо громадянин України хоче придбати автомобіль за вигідними цінами, при цьому не віддаючи за покупку повну вартість відразу, йому слід розглянути варіант з лізингом. Такий спосіб покупки дозволить отримати максимально комфортні умови з погашення заборгованості за транспортний засіб.

Найпопулярнішою організацією, що надає подібні послуги, є Нормально. Компанія вже допомогла сотням клієнтів купити авто на вигідних умовах. Для придбання транспорту в лізинг достатньо лише залишити заявку і розповісти про свої побажання, після чого кваліфіковані фахівці тут же приступлять до пошуку відповідного варіанту і здійснення угоди.

Дізнавайтесь деталі у співробітників NORMALNO.in.ua