paralax
paralax

Автолізинг - Лізинг нових і користованих автомобілів

На сучасному ринку будь-який автомобіль коштує пристойних грошей, якщо знаходиться в справному стані. А в автосалонах на нові моделі іноді і зовсім виставляється позамежний цінник. Через це далеко не кожен водій здатний заплатити всю суму відразу. Тому за останні роки все більшої популярності набуває Лізинг. Завдяки цій процедурі людина здатна в цей же день сісти за кермо авто, а завдяки лояльним умовам ймовірність відмови в Угоді мінімальна. Що таке лізинг, і чи є відмінності покупки б / в автомобіля від нового?

Що таке лізинг

Лізинг надається спеціальними організаціями, які купують обраний клієнтом автомобіль, після чого віддають його в користування останньому. Людина, в свою чергу, регулярно вносить Платежі до тих пір, поки не погасить вартість транспорту з урахуванням відсотка, прописаного в договорі. Також в платежі можуть входити додаткові опції, наприклад, вартість страховки.

Після того, як клієнт внесе останній платіж, компанія передасть транспортний засіб йому у власність, і він стане повноправним власником.

Які документи необхідні

Для укладення угоди клієнту потрібно надати лише паспорт та ІПН. Організація не буде займатися перевіркою кредитної історії та рівнем доходу людини, що істотно підвищує ймовірність схвалення угоди і економить час. Наприклад, на вчинення цієї процедури у банку зазвичай йде кілька днів, а при наявності поганої кредитної історії в 100% випадків видається відмова.

Якщо за покупкою автомобіля в лізинг звертається організація, то її представнику потрібно пред'явити ІПН юридичної особи, а також паспорт власника. Важливо відзначити, що подібні угоди не мають право укладати фірми, з моменту реєстрації яких пройшло менше півроку.

Лізинг б/у авто

У сучасному світі щорічно б / у автомобілів купується набагато більше, ніж нових. Через це ринок старих транспортних засобів стрімко розвивається і збільшується. Ціни на будь-які моделі також поступово повзуть вгору. І якщо майбутній водій не збирається платити всю вартість відразу, йому слід розглянути варіант з покупкою авто в лізинг. Дана процедура покупки б / в автомобіля здійснюється за наступними кроками:

Завдяки цим простим крокам людина здатна придбати транспортний засіб на вигідних умовах і в перший же день опинитися за кермом. Для юридичних осіб процедура покупки авто в лізинг здійснюється за таким же принципом.

Лізинг нового автомобіля

Придбання в лізинг нового транспортного засобу практично нічим не відрізняється від покупки б/в автомобіля. В цьому випадку в якості продавця виступає офіційний дилер або автосалон, тому попередньо слід дізнатися, можливо у них придбання авто на подібних умовах. Деякі магазини можуть співпрацювати з банками і отримувати певну вигоду від оформлення кредитів, тому вони здатні навідріз відмовляти в лізингу, особливо якщо його надає стороння організація.

Зараз нові транспортні засоби коштують недешево, а будь-які компанії, що надають подібні послуги, мають діапазон ціни на авто. Якщо цей параметр у нової моделі виявиться за його межами, то фірма відмовить у складанні договору. Дізнатися діапазон цін можна на сайті організації або зателефонувавши по телефону.

Також деякі компанії можуть з небажанням братися за покупку нового транспортного засобу в лізинг, оскільки надають послуги автопідбору та інші перевірки. І коли людина хоче купити автомобіль у салону, включити подібні опції в договір буде неможливо.

Якщо ж людина вибрала Нове авто і знайшов компанію, яка оформить лізинг на відповідних умовах, то угода буде дуже простою і швидкою.

Чим Лізинг краще автокредиту?

Багато людей помилково вважають, що при нестачі грошових коштів на автомобіль краще звернутися в банк за отриманням кредиту. Однак вони помиляються, оскільки подібний договір обернеться для них високими відсотками і великими переплатами. У лізингу дані недоліки відсутні. Чим же дана процедура краще автокредиту?

Неважко здогадатися, що купувати автомобіль краще в лізинг, ніж подавати заявку в банк. Це істотно заощадить час, а також дозволить здійснювати платежі на більш вигідних умовах. Можна не сумніватися, що при виникненні труднощів з виплатами організація піде назустріч і допоможе знайти оптимальне рішення.

Де взяти авто в лізинг

Щоб взяти автомобіль в лізинг на території України і зробити це на вигідних умовах, рекомендується звернутися в компанію Нормально. Організація вже не перший рік надає подібні послуги. Її умови вважаються одними з кращих на території країни, тому не дивно, що приблизно 70% клієнтів в майбутньому повертаються для укладення нової угоди.

Нормально дозволяє взяти в лізинг будь-який транспортний засіб, вартість якого знаходиться в діапазоні від 2 до 35 тисяч доларів. Для складання договору клієнт повинен надати лише паспорт та ІПН. Працівники організації швидко ознайомляться з документами і складуть договір по лізингу протягом години. Людина може обговорити умови і зробити їх максимально комфортними, наприклад, вибрати графік платежів.

Працівники Нормально самі підготують всі папери, складуть договір купівлі-продажу і здійснять угоду з продавцем авто. Клієнту залишиться лише приїхати на місце передачі і покинути його за кермом власного транспортного засобу.

Перед покупкою кваліфіковані фахівці перевірять авто на справність, ознайомляться з документами. Якщо вони помітять щось підозріле, то відразу повідомлять про це клієнту. Наприклад, якщо транспорт був відновлений після ДТП або на ньому висить застава, працівники Нормально обов'язково це з'ясують.

За підсумком, клієнт отримає відмінний автомобіль, повністю відповідний його запитам. При необхідності, він також може замовити послугу автопідбору у Нормально. Для цього необхідно повідомити свої побажання, після чого фахівці знайдуть оптимальний варіант на ринку. Організація надає гарантію на Автопідбір, тому водій може не переживати за якість наданих послуг.

Висновок

Придбати в лізинг можна як новий, так і б/в автомобіль, головне, зробити це на вигідних умовах. Для цього слід звернутися в компанію, яка надає подібні послуги за низький відсоток. Фахівці організації здатні за півгодини підготувати потрібні документи і відправитися на здійснення угоди. Клієнт в цей же день зможе сісти за кермо бажаного авто. Надалі погашення позики буде здійснюватися на максимально вигідних умовах.

Компанія Нормально пропонує послуги автопідбору. Тому якщо клієнт не може самостійно визначитися з вибором, кваліфіковані фахівці зможуть в найкоротші терміни знайти підходящий варіант на основі його переваг.

Дізнавайтесь деталі у співробітників NORMALNO.in.ua