paralax
paralax

Автолізинг: як придбати автомобіль з вигодою для бізнесу

Незважаючи на те, що за останні роки Лізинг отримав велику популярність, багато людей і компанії навіть не підозрюють про те, що здатні придбати транспортний засіб на вигідних умовах. На території України досі більше 50% автомобілів купуються в кредит, і при співпраці з банками люди стикаються з високими відсотками і значними переплатами. А ті, хто оформив Лізинг, спокійно користуються своїм особистим авто і здійснюють платежі в максимально комфортних умовах. Чим же такий хороший лізинг, і в чому його особливості?

Авто в лізинг для юридичних і фізичних осіб

Лізингом називають процедуру купівлі транспортного засобу організацією, яка передає його в користування своєму клієнту. З моменту підписання договору купівлі-продажу той може користуватися авто без будь-яких обмежень. Але транспорт буде у власності у організації до тих пір, поки клієнт не внесе певну суму відповідно до умов договору і графіком платежів. Після здійснення останньої виплати він стане повноцінним власником.

оскільки позичальник здатний користуватися авто в перший же день укладення договору, Лізинг стає відмінним рішенням для розвитку бізнесу. Багатьом організаціям необхідний службовий транспорт, за допомогою якого можна нарощувати прибуток. Те ж стосується і фізичних осіб, які працюють у сферах доставки, таксі і т.д. у такій ситуації виплати по лізингу можуть здійснюватися з грошей, які приносить експлуатація авто.

Процедура оформлення лізингу

Придбати автомобіль в лізинг здатне як фізична, так і юридична особа, причому порядок здійснення процедури буде практично повністю збігатися. На початку клієнт вибирає автомобіль. Зробити це можна як самостійно, так і скориставшись послугами організації, що надає Лізинг. Коли конкретне авто вибрано, можна приступати до складання договору і передачі документів.

Фізичній особі необхідно надати ІПН і паспорт. Компаніям потрібно пред'явити ІПН юридичної особи і паспорт власника. Цих паперів достатньо, щоб скласти договір. Коли всі документи будуть готові, клієнт в праві детально вивчити умови і узгодити більш вигідні.

Після підписання договору вноситься перший платіж. Потім фахівці компанії, що надає Лізинг, відправляються на угоду з продавцем і купують автомобіль. Варто відзначити, що попередньо вони ретельно перевіряють авто на технічний стан, пробивають по базах даних і вивчають документи. При наявності порушень покупка скасовується.

Уклавши угоду, фахівці передають ключі від транспортного засобу клієнту, який може керувати ним без будь-яких обмежень, в тому числі використовувати в якості службового транспорту, якщо мова йде про юридичну особу.

На цьому процедуру покупки авто в лізинг можна вважати завершеною. Згодом клієнту необхідно вчасно вносити платежі за встановленим графіком. Якщо з цим виникають проблеми, то слід відразу зателефонувати в офіс компанії, що надала лізинг, і пояснити ситуацію. Можна не сумніватися, що фахівці підуть назустріч і запропонують оптимальні варіанти вирішення.

Вигода

З кожним роком все більше людей набувають транспорт в лізинг, і їх кількість впевнено зростає через вигідні умови і цілого ряду переваг. До таких можна віднести:

Також існують переваги лізингу, характерні лише для фізичних або юридичних осіб.

Для юридичних осіб

Якщо компанія вирішила придбати транспорт в лізинг, то вона отримає наступні переваги:

Якщо організація, яка купила автомобілі в лізинг, активно розвивається і має чітку стратегічну модель, то вона гарантовано збільшить власний прибуток. У майбутньому це допоможе без будь-яких проблем виплатити потрібну суму і отримати транспорт у власність.

Для фізичних осіб

коли людина купує автомобіль в лізинг, то угода автоматично приносить йому наступні плюси:

прийшовши в банк з метою отримання автокредиту людина може неприємно здивуватися великим списком умов і необхідних документів. Такого точно не трапиться при зверненні в спеціальну організацію, що надає послуги лізингу.

Вимоги

Отримати відмову в лізингу досить важко. Оскільки компаніям для схвалення угоди необхідно мінімум документів, в більшості випадків вони швидко схвалюють процедуру і приступають до підготовки договору. Проте, до фізичних і юридичних осіб все-таки висувається мінімальний ряд вимог.

До юридичних осіб

Щоб компанія могла оформити автомобіль в лізинг, вона повинна існувати більше шести місяців. Якщо ж власник зареєстрував її менше, ніж півроку тому, то небанківські організації не можуть співпрацювати з нею і укладати договори.

Тип компанії, яка хоче купити авто, не грає ролі. Також не має значення її рід діяльності. Навіть якщо надані нею послуги не мають на увазі використання транспорту, юридична особа все одно може оформити Лізинг.

Після того, як директор компанії надасть необхідні документи. він зможе підписати договір і приступити до процедури отримання автомобілів. Наступні виплати за позикою здійснюються відповідно до графіка платежів. З організацією, що надала транспорт в лізинг, можна обговорити найбільш зручний спосіб здійснення виплат. Якщо в якості клієнта в угоді зазначено юридичну особу, то ці платежі слід приписувати до решти витрат і відображати їх у відповідних документах, що передаються до податкової.

До фізичних осіб

Як вже говорилося вище, на етапі схвалення угоди організація не перевіряє кредитну історію потенційного клієнта і не вивчає його рівень доходів. Це не тільки економить час, але і істотно знижує ймовірність відмови в порівнянні зі звичайним банківським кредитом.

Виходить, організацію не хвилює, скільки заробляє майбутній водій, і чи є у нього неоплачені позики. Це не дивно, оскільки сторона, що надає Лізинг, нічим не ризикує. Після покупки транспортного засобу вона є власником авто аж до повної виплати вартості з урахуванням відсотків. І якщо клієнт раптово перестане вносити платежі, то організація просто конфіскує транспорт з позиції справжнього господаря.

Тому до фізичних осіб висувається лише одна вимога: бути повнолітнім. Якщо людина досягла віку 18 років, то з імовірністю в 99% він отримає схвалення угоди. Як тільки він надасть потрібні папери, фахівці тут же приступлять до складання договору.

Висновки

На території України існує чимало організацій, що надають подібні послуги. Однак найвигідніші умови придбання автомобіля в лізинг пропонуються компанією Нормально. Організація існує на ринку далеко не перший рік, і за цей період вже встигла зарекомендувати себе, зробивши щасливими тисячі клієнтів. Більш того, 70% з них знову прийшли в стіни компанії на нові послуги, оскільки залишилися задоволені високим рівнем обслуговування.

Фахівці Нормально здатні провести оцінку авто і підготувати потрібні документи в найкоротші терміни. Тому якщо при зверненні в банк за автокредитом людина могла тиждень очікувати схвалення, то Лізинг буде здійснений за пару днів, якщо позичальник швидко визначиться з вибором транспортного засобу для покупки.

Нормально піклується про клієнтів, тому при виникненні труднощів фахівці допоможуть змінити умови договору, щоб людина і далі міг вносити платежі відповідно до графіка без будь-яких проблем.

Дізнавайтесь деталі у співробітників NORMALNO.in.ua