paralax
paralax

Автолізинг: що це таке, вигода

З кожним роком на дорогах України з'являється все більше водіїв, що породжує попит на авто. Через це ціни на транспортні засоби впевнено збільшуються, і все менше людей здатні придбати їх, зробивши одноразовий платіж. У більшості випадків людина вирішує подібну проблему за допомогою автокредиту, проте в майбутньому стикається з високими відсотками, переплатами і з не зовсім вигідними умовами. Найчастіше єдиним виходом з неприємного становища виявляється продаж автомобіля, про який так сильно мріяв водій. Щоб уникнути цих проблем, рекомендується розглянути варіант придбання авто в лізинг. Дана процедура з кожним роком набирає все більшої популярності, оскільки дозволяє сісти за кермо, не виплачуючи всю суму відразу. У порівнянні з автокредитом лізинг має низку переваг, але в чому вони полягають?

Що таке лізинг авто, і що можна включити в лізинговий платіж

Лізингом називають довгострокову оренду транспортного засобу з подальшою передачею власності. Ця послуга надається спеціальними організаціями, які укладають договір з Клієнтом, за умовами якого набувають бажаний автомобіль, після чого передають його в користування.

Людина або фірма, що купила авто в лізинг, може користуватися ним без будь-яких обмежень. В обов'язки клієнта входить здійснення регулярних платежів відповідно до встановленого графіка. Загальна сума виплат включає в себе вартість транспортного засобу і відсоток. У більшості випадків в лізинговий платіж також включаються страховка і реєстрація автомобіля. Причому організація оформляє їх самостійно, що економить час клієнту. Після виплат транспорт переходить у власність клієнту.

Чим Лізинг краще автокредиту

Лізинг і автокредит-це схожі процедури, але мають ряд певних відмінностей. В обох випадках клієнт укладає угоду з організацією, за умовами якої він не вносить всю суму відразу. Вона розбивається на регулярні платежі, графік яких вказується в договорі. Після того, як клієнт Здійснить всі виплати, кредит вважається закритим.

Якщо розбирати відмінності лізингу та автокредиту, то стане зрозуміло, що перший має ряд переваг. До таких можна віднести:

Вищеописані переваги гарантують, що при покупці транспортного засобу в лізинг клієнт зможе відразу ж сісти за кермо вподобаного авто, не виплачуючи за нього повну вартість відразу. Також при виникненні будь-яких проблем з погашенням позики він завжди може звернутися в організацію і розповісти про ситуацію, що склалася. Можна не сумніватися, що фахівець увійде в положення і запропонує різні способи вирішення проблеми.

Яка процедура купівлі автомобіля в лізинг

Авто в лізинг оформляється за наступними кроками:

Забравши транспорт, клієнт зобов'язаний своєчасно вносити платежі відповідно до графіка. Після того, як він здійснить останню виплату, автомобіль перейде в його власність. Важливо відзначити, що всі кроки з придбання транспорту в лізинг можуть бути здійснені протягом декількох годин.

Особливості лізингу авто для фізичних осіб

Лізинг авто для фізичних осіб володіє наступними особливостями:

Ці особливості гарантують, що за підсумком клієнт придбає якісний транспортний засіб, який прослужить довгі роки.

Ризики автолізингу

Покупка автомобіля в лізинг практично не супроводжується будь-якими ризиками. Аж до повного погашення позики авто знаходиться у власності організації. Тому якщо з ним виникають будь-які проблеми, компанія самостійно буде їх вирішувати.

Перед покупкою фахівці перевіряють технічний стан транспорту, тому клієнт при оформленні угоди отримує гарантію на певний часовий період. До її закінчення компанія в більшості випадків буде самостійно лагодити авто, якщо воно зламається.

Багато хто може переживати за те, що після внесення останнього платежу компанія відмовиться передавати куплений авто у власність клієнта. Однак в цьому випадку людина завжди захищена договором, в якому чітко прописаний процес передачі транспорту його майбутньому власнику.

Таким чином, лізинг не несе будь-яких ризиків. Проблеми можуть виникнути лише в одному випадку: якщо клієнт відмовляється вносити виплати відповідно до затвердженого графіка. Коли в призначену дату організація не отримує виплату, її фахівці намагаються зв'язатися з боржником для з'ясування обставин. Якщо людина йде на контакт, а причина затримки по виплатах є поважною, то в більшості випадків йому пропонуються оптимальні умови, завдяки яким він зможе відновити платежі.

Якщо ж клієнт відмовляється співпрацювати і вчасно вносити виплати, то компанія в певний момент буде змушена піти на крайні заходи. У цьому випадку вона на законних підставах конфіскує транспортний засіб, оскільки є його повноправним власником.

Перелік документів для оформлення автолізингу

Для того, щоб оформити лізинг на авто, потрібно підготувати мінімальний набір документів. У більшості випадків буде достатньо надати лише паспорт та ІПН. Також деякі організації можуть запитувати і інші документи, і як правило це зазначено на їхньому сайті. Людина може заздалегідь ознайомитися зі списком і підготувати перелік паперів для економії часу.

Якщо за отриманням лізингу звертається юридична особа, то фахівці попросять надати паспорт власника компанії, а також її ІПН.

Отримавши на руки копії потрібних документів, працівники організації, що надає послуги лізингу, відразу ж приступлять до складання договору. У більшості випадків на це йде не більше півгодини, в деяких ситуаціях час може збільшитися до години. У будь-якому випадку, оформити Лізинг набагато швидше, ніж автокредит, оскільки відсутня перевірка кредитної історії і доходів потенційного позичальника.

Висновки

Щоб купити автомобіль на вигідних умовах, слід оформити лізинг в компанії Нормально. Фахівці протягом години підготують потрібні документи, і клієнт в цей же день зможе сісти за кермо автомобіля. Для укладення угоди потрібно мінімум документів, більш того, людина має повне право попередньо узгодити умови і вибрати відповідний графік платежів.

Купуючи автомобіль в лізинг у компанії Нормально, клієнт може не переживати за технічний стан транспортного засобу. Перед укладенням договору купівлі-продажу фахівці перевірять транспорт на технічний стан і ознайомляться з документами. Це виключає ймовірність того, що з автомобілем в майбутньому виникнуть будь-які проблеми. Клієнту дістанеться юридично чисте авто в хорошому стані і за оптимальною ціною. Організація надає послуги лізингу на авто вартістю від 2 до 35 тисяч доларів.

Якщо клієнт не може самостійно підібрати автомобіль, то Нормально із задоволенням візьме цей обов'язок на себе. У організації є значний каталог транспортних засобів, також вона надає послуги з автопідбору, в ході якого кваліфіковані професіонали знайдуть підходящий варіант з урахуванням побажань клієнта.

Дізнавайтесь деталі у співробітників NORMALNO.in.ua