paralax
paralax

Автокредит або автолізинг - як вибрати?

Далеко не кожен громадянин України здатний відразу придбати вподобаний автомобіль, внісши всю суму цілком. Однак в сучасному світі є вирішення цієї проблеми. Більшість людей в таких ситуаціях беруть автокредит, але в подальшому цей вчинок може обернутися високими відсотками і попаданням в боргову яму. Більш вигідним вважається Лізинг. Ця процедура дозволяє купити авто на вигідних умовах, а в разі виникнення проблем загальна сума боргу не буде збільшуватися. Чим же Лізинг вигідніше автокредиту, і які особливості є у кожної процедури?

Що таке автокредит?

Автокредити видаються банками під певний відсоток. Якщо у людини не вистачає грошей на придбання транспортного засобу, то він може взяти необхідну суму у відповідній організації. Надалі йому буде потрібно поступово гасити позику, здійснюючи своєчасні виплати відповідно до встановленого графіка.

Щоб оформити автокредит, потрібно ознайомитися з умовами, які пропонують різні банки і вибрати найоптимальніші. Після цього необхідно подати заявку і дочекатися її розгляду. Банк ознайомиться з наданими документами, вивчить деталі запитуваного кредиту, після чого займеться перевіркою кредитної історії. Якщо остання виявиться поганою, то швидше за все організація відмовить в укладенні договору.

На розгляд заявки зазвичай йде кілька днів, і клієнт сильно ризикує упустити вигідний варіант при покупці авто, особливо, якщо банк відповість відмовою, і доведеться звертатися в іншу організацію.

Переваги автокредиту

Автокредит має лише невеликий список переваг, оскільки більшість сучасних банків встановлюють високі процентні ставки і не дуже піклуються про те, щоб клієнт виплачував позику в комфортних умовах. Проте, у даної процедури є наступні плюси:

Дані переваги можуть стимулювати майбутнього водія до того, щоб укласти з банком договір. Однак якщо він ознайомитися з тими плюсами, якими обернеться оформлення лізингу, то тут же відмовиться від цієї затії.

Що таке Автолізинг?

Автолізинг вважається більш вигідним, ніж автокредит. Це процедура, в ході якої людина або фірма бере транспортний засіб в оренду на тривалий термін у організації, що надає подібні послуги. В подальшому клієнт вносить регулярні платежі, поки не погасить всю вартість автомобіля з урахуванням відсотків. Після здійснення останнього платежу авто переходить до нього у власність.

Фактично, Лізинг полягає в тому, що організація купує обраний клієнтом автомобіль і надає його в користування, після чого повертає собі витрачені гроші частинами і з невеликим відсотком.

Такий спосіб придбання автомобіля користується популярністю серед сучасних водіїв за рахунок чималої кількості переваг.

Переваги автолізингу

Автолізинг може похвалитися наступними плюсами:

Дані переваги гарантують, що людина зможе придбати автомобіль на вигідних умовах і не переживати за його стан. Якщо ж в процесі експлуатації з транспортом виникнуть будь-які труднощі, організація самостійно розбереться з ними.

Що краще: автокредит або Автолізинг?

Неважко здогадатися, що покупка автомобіля в лізинг містить в собі набагато більше переваг, ніж звернення в банк. Якщо останній може відмовити в угоді з ряду причин, то Автолізинг здатний отримати будь-який громадянин України, який досяг повнолітнього віку.

Організації, що надають подібні послуги, набагато більше зацікавлені в тому, щоб людина купила якісно авто, ніж банк. Це пов'язано з тим, що спочатку транспорт буде перебувати в їх власності аж до повного погашення заборгованості. Тому якщо фахівці виберуть поганий варіант або упустять на огляді будь-яку технічну несправність, то за підсумком компанія може залишитися на руках з проблемним авто.

Як показує статистика, люди, які купують автомобіль в кредит, роблять це лише раз в житті, після чого вже ніколи не звертаються в банк знову. Однак ті, хто купували транспорт в лізинг, в 70% випадків робили це знову, оскільки були повністю задоволені якістю наданих послуг.

Де краще взяти авто в лізинг?

На території України існує чимало організацій, що надають подібні послуги. Однак найбільш вигідно на їх тлі виглядає компанія Нормально. Вона вже довгі роки дозволяє автолюбителям купити відповідний транспорт, причому пропонує найвигідніші умови.

Для укладення угоди потрібно лише ІПН і паспорт, після чого фахівці протягом півгодини підготують необхідні папери. Якщо людина вже вибрав автомобіль, то працівники Нормально здійснять швидку перевірку і зв'яжуться з продавцем для укладення договору купівлі-продажу.

Якщо клієнт не може з вибором, то у компанії існує значний каталог транспортних засобів, а також є послуга автопідбору. Замовивши останню, людина може викласти свої побажання, на основі яких професіонали виберуть найоптимальніший варіант на ринку.

До автомобіля, що купується в лізинг, висувається лише одна вимога: його вартість повинна знаходитися в діапазоні від $2000 до $35000.

Перед підписанням Договору Клієнт може детально ознайомитися з його умовами та обговорити графік платежів. Спеціаліст, який відповідає за угоду, гарантовано піде назустріч і допоможе зробити його максимально комфортним.

Як оформляється Лізинг?

Купити автомобіль в лізинг набагато простіше, ніж може здатися на перший погляд. Угода здійснюється за наступними кроками:

Якщо в певний момент у клієнта виникають труднощі, і він не може вносити наступні платежі, рекомендується відразу звернутися в організацію і поставити її до відома. Слід пояснити ситуацію її працівникам, після чого ті спробують запропонувати варіанти вирішення проблеми.

Висновок

Неважко здогадатися, що придбати автомобіль в лізинг набагато вигідніше, ніж оформляти автокредит. У цьому випадку майбутній водій гарантовано сяде за кермо на вигідних умовах, після чого буде поступово здійснювати виплати за встановленим графіком платежів. Однак де на території України можна взяти авто в лізинг?

Найбільш підходящим варіантом є компанія Нормально. Вона вже не перший рік надає подібні послуги і встигла ощасливити тисячі клієнтів. При зверненні в компанію людині потрібно лише пред'явити паспорт та ІПН. Фахівці здатні швидко підготувати всі необхідні документи, тому укладення угоди займе не більше години. Також організація надає послуги з автопідбору транспортних засобів, що дозволяє клієнту купити якісне авто за оптимальною ціною.

Дізнавайтесь деталі у співробітників NORMALNO.in.ua